PŘIHLÁŠENÍ | REGISTRACE
25.05.2020

Nové otázky pro rok 2020

Pro novou sezonu jsme rozšířili naše dotazníky o některé nové otázky z oblasti bezpečnosti, a práce z domu, což může dát firmám zajímavé zjištění, jak jejich pracovníci ze svého pohledu zvládali práci z domu.

Pokud jste již provedli průzkum, a přístup k auditům máte uzavřený, a chtěli byste odpovědět na tyto nové otázky, spojte se  s námi, prosím. Otevřeme vaše audity na další období, znovu vyplníte dotazníky firmy a užití  a jako poděkování za vyplnění dotazníků od nás dostanete zdarma licenci ke srovnání vašich výsledků s ostatními firmami.

 

 15.09.2019

Představení portálu ZEFIS - video

Čist článek04.05.2019

Nová verze portálu

Čist článek

Nová verze portálu ZEFIS 2.1

Připravili jsme pro vás novou verzi portálu. V této nové verzi byly opraveny chyby, a na základě zkušeností s provozem bylo zjednodušeno ovládání systému. Byla také změněna metodika výpočtu efektivnosti a bezpečnosti.

Novinky

  • Nový průvodce uživatele 
  • Zlepšení logiky a srozumitelnosti ovládání
  • Výpočty se nyní provádějí až po dokončení všech čtyř základních auditů.
  • Byl přepracován výpočet efektivnosti a bezpečnosti
  • Přidána nová licence pouze pro srovnání výsledků s ostatními firmami
  • Platební brána GoPay

Hledáme spolupracovníky 

Pokud seznámíte některou firmu s portálem ZEFIS a tato firma si zakoupí licenci pro plný přistup k systému, vyplatíme vám provizi za zprostředkování. Pro bližší informace nás kontaktujte.

 

 28.04.2019

Odstávka 4 - 5.5.2019

Čist článek

Plánovaná odstávka systému 4. - 5.5.2019

O víkendu 4.5  plánujeme dvoudenní odstávku systému. Na základě zkušeností s provozem systém upgradujeme na vyšší verzi 2.1, kde budou opraveny chyby a zjednodušeno ovládání. Také jsme upravili metodiku výpočtu efektivnosti a bezpečnosti.  Bude provedený přepočet výsledků všech firem. Nově připravujeme možnost platby přes platební bránu a novou, levnější licenci pouze pro zobrazení srovnání výsledků s ostatními firmami, kterých máme v systému aktuálně 3391.

Prosím počítejte s touto odstávkou a na tyto dny neplánujte práci se systémem. .02.09.2018

Nová verze portálu

Čist článek

Vítáme vás na novém portálu ZEFIS

 

Portál ZEFIS vám už sedm let pomáhá hledat nedostatky vašich informačních systémů. Nová verze, kterou jsme pro vás připravili, má novou logiku, ovládání a vzhled. Posuzovat samotný informační systém, bez vazby na proces, ve kterém je využíván, se ukázalo jako nedostatečné. Proto nový ZEFIS zavádí pohled na problematiku přes čtyři osy pohledu:  pohled systému, pohled procesu. pohled firmy a pohled pracovníka. Přes všechny tyto pohledy ZEFIS sleduje také úroveň bezpečnosti.

ZEFIS také vyhodnocuje efektivnost, ve smyslu dosažení cíle - dobře fungujících informačních systémů, firmy a procesů bez nedostatků, které účinnost řešení snižují. Můžete si také porovnat své výsledky s konkurencí - s firmamy stejné velikosti a odvětví, abyste viděli, zda jste v dané oblasti lepší či horší.

Nově si můžete založit  na portálu pro každou firmu všechny své informační systémy a procesy, a provést průzkumy do větší hloubky než dříve. ZEFIS vám najde základní nedostatky, dá vám doporučení, jak by tyto nedostatky šly odstranit, a také vám na grafu ukáže, s jakou efektivností své systémy provozujete a jakou úroveň bezpečnosti máte.

Přečtěte si více o portálu ZEFIS v menu Co nabízíme | Chci vědět víc.  Portál ZEFIS si můžete tři měsíce zdarma vyzkoušet. Pokud budete potřebovat další informace, obraťte se na nás.

 
Tyto stránky používají pouze nezbytné Funkční cookies, nutné k činnosti stránek, ke kterým není třeba aktivní souhlas návštěvníka. Bližší informace najdete zde
Pokud potřebujete poradit, využijte živý chat podpory vpravo dole na stránce. Rádi vám poradíme či pomůžeme.