PŘIHLÁŠENÍ | REGISTRACE

Vítejte na portálu ZEFIS


Cílem portálu ZEFIS je umožnit vám posoudit efektivnost vašich informačních systémů, porovnat své výsledky s ostatními firmami, najít klíčové nedostatky a navést vás na cestu, jak stav ve vaší firmě zlepšit.

Systém ZEFIS si můžete vyzkoušet zdarma tři měsíce. Pokud máte zájem systém využívat, můžete si objednat plný přístup. Plný přístup platí vždy pro jednu firmu, na rok, a umožňuje zkoumat neomezený počet informačních systémů a procesů firmy. Můžete si objednat i plný přístup k více svým firmám. Budete-li provádět audity opakovaně, každý rok, uvidíte, jak se vaše firma v čase mění.

Audity si provádíte sami, pomocí dotazníků, přičemž vám garantujeme důvěrnost vložených dat, která nikdy nedáváme k dispozici dalším osobám či institucím. Neshromažďujeme o vás žádná citlivá data, a se systémem můžete pracovat v anonymitě, bez identifikace vaší firmy.


Mé audity

V tomto menu provádíte audity své firmy. Nejprve si vytvoříte firmu, informační systém a proces. Potom pro všechny  audity vyplníte dotazníky a necháte si spočítat výsledky. Pokud máte zájem zpracovat více systémů a procesů, nebo srovnat své výsledky s ostatními firmami, můžete si zakoupit licenci pro plný přístup k systému. V databázi máme aktuálně více než 3500 firem pro srovnání.


Tyto stránky používají pouze nezbytné Funkční cookies, nutné k činnosti stránek, ke kterým není třeba aktivní souhlas návštěvníka. Bližší informace najdete zde
Pokud potřebujete poradit, využijte živý chat podpory vpravo dole na stránce. Rádi vám poradíme či pomůžeme.