PŘIHLÁŠENÍ | REGISTRACE


Znáte nedostatky vaší firmy? Má je i vaše konkurence?

Vyzkoušejte náš portál ZEFIS, a dozvíte se odpovědi na tyto otázky.

 

Náš portál si můžete nejprve vyzkoušet zdarma na tři měsíce, a nechat si najít nedostatky, které můžete mít ve vaší firmě, vašich informačních systémech a procesech. V neplacené verzi jste omezeni na jednu firmu, jeden informační systém a jeden proces. Portál ZEFIS vám pomůže najít nedostatky, dá vám doporučení, jak tyto nedostatky odstranit, a ukáže vám, jak jsou na tom ostatní firmy stejného odvětví a velikosti ve srovnání s vámi. Uvidíte tedy, zda vaše nedostatky jsou pro daný segment typické, či ne, zda jste lepší nebo horší než jiné srovnatelné firmy.

Pokud výsledky shledáte užitečnými, potom si můžete koupit licenci pro plný přístup k portálu ZEFIS, kdy můžete jeden rok analyzovat všechny vaše systémy a procesy, provádět průzkumy, jak jsou vaši zaměstnanci spokojeni se systémy, které používáte, jaké nedostatky jim komplikují a zdržují práci. Portál ZEFIS zkoumá také bezpečnost, což vám s ohledem na GDPR pomůže v případě nějakého bezpečnostního incidentu prokázat, že jste vyvíjeli maximální možné úsilí, aby k němu nedošlo.

Výhodou našeho virtuálního konzultanta je, že vám dá základní představu o problémech a nedostatcích v užití informačních systémů ve firmě, aniž by bylo nutné na tuto činnost objednávat skutečného konzultanta při nesrovnatelně vyšších nákladech. Na portálu si provádíte interní audit sami, s pomocí dotazníků, a máte ihned k dispozici výsledky. Budete-li znát problémy, můžete si potom najmout konzultanta na pomoc s jejich vyřešením, případně se obrátit na nás.

 


Tyto stránky používají pouze nezbytné Funkční cookies, nutné k činnosti stránek, ke kterým není třeba aktivní souhlas návštěvníka. Bližší informace najdete zde
Pokud potřebujete poradit, využijte živý chat podpory vpravo dole na stránce. Rádi vám poradíme či pomůžeme.